TRADICE – KVALITA – JISTOTA


O společnosti

zalozeni

Českomoravská realitní a.s. byla založena v únoru 2004, jako akciová společnost se základním jměním 2mil Kč zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu residenčních nemovitostí v Praze a Středočeském kraji, s perspektivou rozvoje do dalších regionů.

Motivačním prvkem k založení společnosti byla vize zakladatelů, že v roztříštěném, neregulovaném českém realitním trhu je velký prostor pro novou realitní kancelář s vysokou profesionální úrovní všech svých pracovníků a poskytovaných služeb, jejímž cílem činnosti by bylo přinášet nejenom okamžitý zisk, ale i vybudování dlouhodobé tradice solidnosti a kvality na základě spokojenosti svých klientů s poskytovanými službami.

 

zakladatele

             
principy

Principem činnosti Českomoravské realitní a.s. je nikoliv mechanické shromažďování technických informací o nemovitostech a jejich prostá prezentace v mediích, ale hlubší zájem o potřeby a cíle svých klientů k nastavení ideálního průběhu zprostředkovaných obchodů tak, aby s výsledkem byli všichni účastníci objektivně spokojeni.

Hodnota činnosti je spatřována v pečlivém získání, uložení, zpracování, vyhodnocení a předání informací, vedoucích k realizaci zprostředkovávaného realitního obchodu. Základem je práce s ucelenou databází detailních informací o nabídkách a poptávkách na realitním trhu, kdy jsou jednotlivé nabídky našimi makléři osobně důkladně prověřeny a poptávající dostává ucelené informace o technickém a kompletním právním stavu vybrané nemovitosti.

Společnost Českomoravská realitní a.s. ukládá veškeré finanční prostředky klientů (určené na rezervace, úhradu kupní ceny majiteli nebo daně z převodu nemovitostí) na samostatný a výhradně k tomuto účelu určený bankovní účet vedený u ČSOB a.s. Tyto prostředky nikdy nebyly, nejsou a nebudou používány k jinému účelu, než k jakému nám byly svěřeny a je o nich vedeno samostatné účetnictví.

 

odliseni

-    jako akciová společnost poskytujeme oproti společnostem s ručením omezeným nebo samostatným podnikajícím osobám garance vyšší jistoty z titulu 2.000.000,-Kč základního jmění, důsledné kontroly činnosti ze strany statutárních orgánů představenstva a dozorčí rady a nutnosti průhledného hospodaření akciové společnosti.
-    vyšší kvalita poskytovaných informací o nabídce, zajištěných důsledným prověřováním relevantních informací před nabídnutím nemovitosti zákazníkovi;
-    přesně definovaná dohoda s prodávajícím o výchozích podmínkách prodeje včetně jasně sjednané provize za kompletní zajištění a uzavření obchodu;
-    v případě zájmu poptávajícího o nemovitost zajištění rezervace nemovitosti za smluvní účasti všech stran, tj. kupujícího, prodávajícího a realitní kanceláře;
-    v případě financování koupě úvěrem a jeho zpracováním prostřednictvím Českomoravské realitní a.s. má zájemce právo odstoupit od rezervace bez povinnosti platit jakékoliv sankce, pokud mu nebylo úvěrové financování zajištěno ve sjednaném rozsahu.

 

postaveni

Českomoravská realitní a.s. patří mezi tradiční dlouhodobě kvalitně fungující realitní kanceláře na českém trhu. Svým klientům poskytuje jistotu při realizaci obchodů na realitním trhu v rámci mnoha regionů České republiky.