TRADICE – KVALITA – JISTOTA


Reference klientů

Šťovíčkovi
13.6.2019 

Dobrý den. Chtěli bychom poděkovat touto cestou  především panu Procházkovi za jeho opravdu profesionální přístup při prodeji našeho bytu, který jsme si chtěli prodat sami s naším právníkem, ale pan Procházka nás přesvědčil svým přístupem, že jsme zvolili vaše služby. Chtěli bychom poděkovat i paní Hejcmanové za lidský přístup k zákazníkovi a starost o něj. Závidíme vám takovéto lidi. Važte si jich, není jich v dnešní uspěchané době moc. Přejeme do dalších let mnoho úspěchů a všem hodně zdraví. S pozdravem Jiří a Eva Šťovíčkovi.

linkaMichal Dovičín 
3.6.2019

zdravim  p Procházko, 

V  minulých týdnech jsem byl  v kontaktu s Vaší realitní kanceláří. Typ na Vás jsem dostal od známé s moc dobrým ohodnocením přístupu. 

V uplynulých týdnech jsem  hledal  vhodný byt  přes různé makléře nebo  realitní kanceláře.  Měl jsem hodně smůlu  na jednání  teda hlavně  na lidi , protože přístup byl hodně špatný. To ale nebyl  Váš případ.  

Který se okamžiťě chopil situace a dal mi kompletní návod jak jednat abych dostal sé  peníze zpátky od realitky, která postavila  hodně špatnou smlouvu, tlačila do podpisu bytu i přes to, že potřeboval dokončit nebo  smlouva byla  hodně neprijemná pro zakazníka.   Navyše mě tlačil čas a dost mi to hořelo. 

Pak mi pán Procházka  nabídl  byty ale mohli jsme se potkat až po jeho chorobě a ja zatím našel  krásné bydlení   v Kyje v  domku u rybníka  a to se neodmítá:)

Tento krát  nám čas nedovolil udělat pronájem bytu společně, ale každopádně vřele doporučuji  své známe na služby  Vaší realitní agentuře. 

Takto si představuji  přístup  makléře v v obchodu s realitami. 

100 bodů!!

S úctou 

linka

 Vážený pane Tomšo,

rádi bychom poděkovali a na hodnocení na firemní web přidali i naše hodnocení:

Děkujeme za mimořádně obětavý a profesionální makléřský výkon panu Sergiu Tomšovi. Bydlíme 100 km od Prahy, v den naší prohlídky jiné pražské nemovitosti nabízené jinou RK, která se nám nelíbila, byl pan Tomša ochoten nám bez jakéhokoli objednání a předchozí konzultace v pozdních večerních hodinách předvést jiný byt, abychom nemuseli cestovat na další prohlídku znovu do Prahy. Byt zcela splnil naše očekávání a následovalo vše tak, jak jsme si představovali. Rychle, se zprostředkováním oboustranně korektní nájemní smlouvy se zapracováním našich požadavků, s maximální ochotou. Pokud tato RK uvádí, že špičková úroveň služeb je její prioritou, pak v našem případě to není jen slogan, ale realita. Moc děkujeme.

Jarmila Nováková         

linka 

Tetjana Sobol
16.12.18

PROCHÁZKA Ondřej 

Dobrý den, pane Procházko, chtěli bychom vám  touto cestou poděkovat za perfektní servis při uskutečnění našeho snu-vlastního bydlení.

Děkujeme vám za váš profesionální přístup, ochotu a trpělivost.
Přejeme vám spoustu dalších spokojených klientů.

Harbera,Sobol.

linka 

 Lenka Střížovská  

Listopad 27, 2018 12:24 

 Dobrý den, ráda bych Vám touto cestou chtěla moc poděkovat  za zprostředkování prodeje bytu v Renoirově ulici na Praze 5.

Zejména si vysoce cením Vaší profesionality, ochoty a  lidského přístupu při řešení vzniklých situací.

Pan Tomsa při všech jednáních prokázal velice iniciativní, vstřícný a profesionální přístup k celé záležitosti.

 Rovněž tak paní Hejcmanová jednala při vzájemné komunikaci právních otázek operativně, vstřícně a kvalifikovaně.  

 Ještě jednou děkuji, jsem ráda, že jsem Vás poznala.

s pozdravem
Helena Střížovská

linka

Marcela Magerová

Listopad 16, 2018 9:12 

Vážený pane řediteli,

touto cestou velmi děkuji makléřce paní Leoně Rudzinské za zprostředkování prodeje bytu v Praze na Žižkově v krátké době. Projevila vysokou profesionalitu a dokázala dobře zorganizovat nejen prohlídky  bytu, ale i definitivní realizaci prodeje. Ačkoliv zájem o prodej mé nemovitosti projevilo několik desítek realitních kanceláří, paní Rudzinská byla jediná, která si zajistila i smluvní rámec tohoto prodeje. Spokojená jsem byla i s činností paní Moniky Hejmanové při tvorbě právních dokumentů a podpisu smluv. Spolupráci s Vaší realitní kanceláři musím hodnotit velmi kladně a mohu všem doporučit, aby  se na ČMR obrátili, pokud budou potřebovat služby v oblasti realit.

S pozdravem
JUDr.M.Magerová 

linka

Sergey Bannikov

Říjen 17, 2018 11:13

Dobrý den,

 Chtěl bych Vám pane Tomšo poděkovat za pomoc při prodeji bytu. Všechny potřebné dokumenty byly správně zařízené a podány v co nejkratším čase. Zvláště chci poděkovat za příslušné a včasné právní pomoc z Vaší strany. 

linka From: Marie Šepsová 

Sent: Tuesday, October 9, 2018 9:36 AM
To: RUDZINSKÁ Leona <RUDZINSKA@cmr.cz>

Dobrý den paní  Rudžinská,

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Váš zájem  o pronajímatele i v období, když uplynul  půlrok od pronájmu. Moc děkujeme. Pomohla jste nám s problematickými platbami našich nájemníků.

Proto znovu opakujeme, že jsme byli s Vašimi službami nadmíru spokojeni a jak jsme v úvodu napsali,  jsme překvapeni, že i pronájmem Váš zájem o klienta nekončí.

Ještě jednou moc děkujeme.

Manželé Šepsovi

linka 

From: Karel Milichovsky 
Sent: Monday, August 27, 2018 10:35 AM
To: RUDZINSKÁ Leona 

Vážená paní Rudzinská,

 Děkuji za uskutečnění bezproblémového a rychlého pronájmu mého bytu v Biskupcově ulici 73a v Praze 3 a těším se na další případnou spolupráci.

 Přeji mnoho dalších úspěchů.
Karel Milichovský linka

From:
Alena Vesela  
Sent: Saturday, August 25, 2018 5:45 PM
To: RUDZINSKÁ Leona

Dobrý den paní Rudzinská,

ráda bych Vám poděkovala za Váš přístup k nám "klientům"! Takhle já si představuji spolupráci s RK makléřem. Moc Vám děkuji za vše, co jste pro nás udělala.

Určitě se na Vás budeme obracet vždy, když u nás bude něco k pronájmu.

Přeji Vám krásné dny!
Alena Veselá

linka

From: Milan Budin
Sent: Tuesday, August 7, 2018 9:06  

Přeji dobrý den a potvrzuji přijetí částky na můj účet.

Výkon Vaší kanceláře byl velice profesionální a díky Vám i příjemný.

Mějte se fajn,

Milan Budín

linka Dobrý den,

chtěl bych poděkovat Vaší realitní kanceláři za vynikající a bezproblémové vyřízení prodeje naše bytu! Byla to už druhá akce naší rodiny z Vaší realitní kanceláří a proběhla opět k naší naprosté spokojenosti! Chtěl bych hlavně pochválit pí. Ivu Linhovou, která celou dobu s námi neustále komunikovala a byla vždy ochotná a nápomocná a také vše časově koordinovala!  Dále  musíme též vyslovit poděkování Vaší pracovnici z právního oddělení pí. Monice Hejcmanové!

Ještě jednou děkujeme  s pozdravem manželé Tůmovi

linkaFrom: Kateřina Palánová

To: RUDZINSKÁ Leona
Subject: poděkování

Dobrý den, paní Rudzinská, 

chtěly bychom Vám touto cestou poděkovat za naprosto bezproblémovou spolupráci při sjednávání pronájmu bytu na Veleslavíně. Velmi děkujeme za vstřícný a empatický přístup, ochotu a trpělivost, s jakou jste odpovídala na všechny naše dotazy. Jsme velmi rády, že jsme se setkaly zrovna s Vámi a určitě Vás doporučíme dále. 

Přejeme Vám mnoho štěstí a spoustu dalších pracovních úspěchů.

S pozdravem
Kateřina Palánová a Anna Glogarová

linka From: Ludmila Holeckova 

To: RUDZINSKÁ Leona 
Subject: Poděkování za spolupráci

Dobrý den paní Rudzinská,

ráda bych Vám touto cestou moc poděkovala  za zprostředkování prodeje bytu.
Zejména si vysoce cením Vaší profesionality, ochoty a  lidského přístupu při řešení vzniklých situací. 

Současně také děkuji paní  Hejcmanové za naprosto kvalitní právní servis, kdy bravurně řešila všechny  nezbytné postupy.

Přeji Vám i všem kolegům v RK CMR, a.s. do budoucna mnoho úspěchů a hodně spokojených klientů. Určitě budu služby realitní kanceláře ČMS , jako společnosti se slušným, ferovým a vstřícným jednáním, doporučovat.

Ještě jednou děkuji, jsem ráda, že jsem Vás poznala.

Ludmila Holečková

linka 
Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za zprostředkování koupě bytu na Žižkově.

Zejména bych rád poděkovat paní Hejcmanové a panu Procházkovi za ochotu a rychlost při vyřizování všech záležitostí týkající se koupi.

Vaši realitní kancelář rád doporučím i ostatním.

S pozdravem
Marek Krajča

linka

Dobrý den,

děkuji za spolupráci. 

Na Českomoravskou reallitní kancelář jsem se obrátila na základě doporučení a jednání s nimi bylo rychlé. Během krátké doby byli schopni sehnat vyhovující nájemníky, zabezpečili smlouvy i ostatní náležitosti. Myslím, že jsme určitě ušetřili čas, který bychom jinak museli vynaložit, pokud bychom hledali nájemníky sami. klientka Zuzana E., Praha 4.

Přeji hodně štěstí

linka Dana Pštrosová

Dobrý den p. Tomša,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Váš čas strávený při konzultacích jak po telefonu, tak osobně při řešení mého problému.. Zároveň oceňuji Vaši profesionalitu, ochotu  a lidský přístup. Dále jste mi doporučil k nezávazné spolupráci Vašeho kolegu p. Klima, který použil svůj přehled z praxe k dalšímu mému postupu řešení. Proto jak Vám, tak i jemu patří  můj velký dík. Tímto si vážím Vaší nelehké práce s klienty, kdy jsem já osobně toto poznala na vlastní kůži.

Přeji Vám i p. Klimovi hodně  pracovních úspěchů  a  pohodu v soukromém životě.

Samozřejmě do budoucna budu preferovat Vaší RK a doporučovat mým známým.                                             linka

From:
Tvrzník Pavel 
To: TOMŠA Sergiu <TOMSA@cmr.cz>
Subject: poděkování

Dobrý den pane Tomso,

dovolte mi, abych Vám poděkoval za Váš aktivní a profesionální přístup při zprostředkování pronájmu našeho bytu, na Praze 5.

Vaše rychlost a výběr klienta mne opravdu překvapil.

Já sám pracuji v obchodě, tedy vím co ocenit a čeho si vážit.

 

Přeji Vám mnoho zdaru do další práce.

linka

Dobrý den,
potvrzuji, že platba byla připsána na můj účet dnes, 23.82017.

Děkuji velice za vynikající spolupráci s Vaší realitní kanceláří a srdečně zdravím

Ivan Tkáč 

linka

I am happy to endorse Leona Rudzinska and her team of professionals at CMR a.s., after a very positive experience 

with them. We received prompt attention to all of our questions and to our requests. We also received quick and thorough assistance during the period of closing the transaction. We recommend them to serious people seeking a successful real estate purchase or sale. 

Tom Abbott and Maria Kravtsova

linka
  
Dobrý den,

chci poděkovat paní Rudzinské a Paní Hejcmanové za velmi profesionální přístup, perfektní servis, rychlé jednání a vřele doporučuji společnost Českomoravská realitní a.s. k zprostředkování prodeje nebo nákupu nemovitosti.
Radek Hlávka


Pěkný den

Radek Hlávka

linka
 
Dobrý den paní Rudzinská,

     Chtěla jsem Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za z Vaší strany profesionálně odvedenou práci.  Za vstřícný a milý přístup a rychlé jednání. Komunikace s lidmi není jednoduchá, to mohu ze své praxe posoudit, ale  Vy jste se tohoto nelehkého úkolu zhostila skvěle. Ještě jednou moc a moc děkuji a přeji Vám a celé realitní kanceláři,  ať se Vám i nadále daří.:-)

 S pozdravem Mgr. Zuzana Högerová

linka 
Bohumila Vostarková
28.2.2017
 
Dobrý den,

chtěla bych vyjádřit poděkování vaší realitní kanceláři, jmenovitě paní Rudzinské a Hejcmanové. Jejich chování bylo věcné a milé.

Odvedly velmi profesionální praci. Prodej bytu proběhl dle domluvy a rychle.
Ještě jednou děkuji.

S pozdravem
Bohumila Vostarková

linka 
From: Ladislav Půta
Sent: Monday, January 23, 2017 10:27 AM

Vážená paní Hejcmanová, pane Procházko

těchto několik řádek mělo být správně vytvořeno a odesláno na Vaši adresu asi tak před dvěma měsíci, nestalo se tak jenom proto, že jsem byl opravdu zaneprázdněn záležitostmi zcela odlišného charakteru, které mi nedovolovaly si udržet potřebnou uvolněnost a koncentraci mysli dle mých představ. Tato skutečnost tedy způsobila pouze změnu data, na vlastní obsah toho, co Vám těmito řádky chci sdělit, nemá žádného vlivu. Věřím proto, že je přijmete i dnes v plném smyslu jejich obsahu.

Navštívil jsem Vás na Vašem pracovišti celkem třikrát v nepravidelných intervalech  v průběhu let 2009 -2016, vždy za účelem konzultace ve věci přípravy nájemní smlouvy bytu, který jsem měl připraven k pronájmu, ale stále se mi nedařilo najít vhodného partnera k realizaci toho záměru. Totožným činitelem všech těchto schůzek byla Vaše profesionální vstřícnost a ochota odpovídat na položené dotazy, umocněná velmi přirozeným rámcem lidskosti, se kterým dokážete ozdobit svůj způsob jednání. Zejména proto jsem nepociťoval žádné zábrany Vás vždy zhruba po 3 letech požádat o novou schůzku za účelem získání aktualizovaných informací, přestože jsem za Vámi šel s vědomím toho, že se mi od předchozí schůzky nepodařilo pokročit v realizaci diskutovaného záměru. V žádném ze tři jmenovaných případů jsem nebyl zklamán, výsledkem byl naopak můj obdiv k Vaši nesmírné trpělivosti kromě již výše uvedeného. Všechny zmíněné atributy Vašeho jednání jednoznačně přispěly k tomu, že jsem tedy plně důvěřoval i Vašemu doporučení spojit se s Vaším kolegou panem Ondřejem Procházkou, přestože jsem do onoho okamžiku o zapojení jakéhokoli makléře do realizace pronájmu nemovitosti neuvažoval. Toto doporučení jsem si nakonec ověřil ve vlastním výběrovém řízení jako velmi opodstatněné a rozhodující pro zrealizování celého záměru.

A proto bych Vám ještě touto cestou chtěl velmi důrazně poděkovat za Váš čas a za veškerou snahu, kterou jste při našich jednáních prokazovala. Rovněž Vám děkuji za shora uvedené nezávazné doporučení spolupráce s Vaším kolegou, které jen potvrdilo Váš vynikající přehled o celém zázemí Vaší činnosti. Samozřejmě nemohu z díků vynechat ani návrh samotné Nájemní smlouvy, který jste pro můj záměr vypracovala tak precizně, že oba účastníci řízení ho mohli akceptovat bez připomínek. To také svědčí o tom, že svou práci dobře umíte a děláte ji s láskou.

Ve svém již nějakou dobu trvajícím životě jsem zvyklý se setkávat se stále novými lidmi, a proto si všímám i způsobu jejich jednání, přístupu k jiným lidem a k činnostem, kterými se zabývají a vším, co s tím souvisí. Na některé z nich chci zapomenout již při prvním setkání, na jiné nemám důvod vzpomenout si vůbec. Je smutné konstatování, že obě tyto skupiny tvoří poměrně velký výčet z celkového počtu. O to více pak z něho vyčnívá ta malá skupinka lidí, které naopak člověk nemůže a nehodlá zapomenout, jelikož setkání s nimi bylo vesměs příjemnou záležitostí. A proto si těchto dobrých lidí vážím jako vzácného koření našeho života.

Jsem velmi rád, paní Hejcmanová, že jsem měl možnost Vás potkat, a jsem nesmírně potěšen, že Vás do této vzácné skupiny lidí mohu zahrnout.

Přeji Vám, aby se Vám i nadále ve Vašem osobním i pracovním životě dobře dařilo a aby Vám obojí přinášelo trvale mnoho radostných okamžiků.

S veškerou úctou Vás srdečně zdraví

Ladislav Půta

linka 
6.1.2017
 
Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala vaší RK za služby, které mi poskytla při koupi mého bytu. Pan Ondřej Procházka byl vždy vstřícný a ochotný, nic pro něj nebyl problém. Díky jeho profesionalitě vše probíhalo hladce a rychle. Komunikace s ním byla perfektní a na jednání byl vždy dobře připravený. Vaší RK kdykoli bez obav doporučím.

S pozdravem

Ivana Poděbradská

linka

4.1.2017

Dobrý den a velké díky.

Předem říkám,že jsme v žádném případě nevěřili prodeji nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře (asi ze strachu).Po pár hodinách prodeje přes inzerát,jsme rychle změnili názor.Na doporučení jsme oslovili Realitní kancelář ČMR- Českomoravská realitní a.s. vedenou  generálním ředitelem
Petrem Vosmíkem.Naše jediná starost byla důvěřovat realitnímu konzultantovi a předat mu dokumenty a klíče od bytu.
Přesně za  86 dní jsme ,bez jakýchkoli starostí předali byt i klíče novému majiteli.
Tímto by jsme především chtěli poděkovat velmi ochotnému real.konzultantovi Ondřeji Procházkovi ,za ochotu,profesionalitu,rychlost a bezproblémový prodej.
Také velké díky paní Monice Hejcmanové ,za právní náležitosti a též generálnímu řediteli Petru Vosmíkovi ,za perfektní tým zaměstnanců.

S přáním dalších pracovních úspěchů. p.Stojkovová a p. Šubrt
 
linka
 
2.1.2017

Subject: Poděkování

Dobrý den,

děkuji Panu Makléři Tomšovi za profesionální spolupráci. 

S pozdravem  A. Osvaldová

linka

Dobrý večer, pane Procházko.

Prodej mého pozemku se zdárně blíží ke konci, tak jsem Vám touto cestou chtěla moc poděkovat za služby Vaše, stejně jako vaší kolegyně paní/slečny Hejcmanové, jakož i celé firmy. Byla jsem s Vámi maximálně spokojena a v budoucnu nebudu váhat se na Vás znovu obrátit, pokud by se jednalo o prodej nebo nákup dalších nemovitostí. Rovnež Vás doporučím všem svým přátelům a známým, pokud by někdy potřebovali realitní firmy.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Anna Kučerová

 
linka 
13.12.2016

Musím nanejvýš pozitivně hodnotit všechny služby, poskytnuté ze strany CMR při již dvou pronájmech mého bytu v Biskupcově ulici na Žižkově.

Pan Tomsa při všech jednáních prokázal velice iniciativní, vstřícný a profesionální přístup k celé záležitosti.

Rovněž tak paní Hejcmanová jednala při vzájemné komunikaci právních otázek operativně, vstřícně a kvalifikovaně.  

S pozdravem

Honomichl

linka 
4.10.2016 
 

Dobrý den.

Toto je naše poděkování a zároveň i doporučení pro další potencionální klienty.

Pokud chce někdo např. prodat byt v Praze (což byl náš případ) a neobrátí se přímo na realitního makléře Ondřeje Procházku tak udělá velkou chybu!!!
Postavili jsme si dům za Prahou a svůj sídlištní byt jsme pronajali.

Jak čas plynul, občas jsme inzerovali prodej bytu, ale nakonec z toho vždy sešlo protože každý makléř jen spěchal k podpisu rezervační smlouvy aniž by měl nějaké zájemce a vůbec celkově to v nás nevzbuzovalo dobrý dojem. My naopak nespěchali nikam.
Vyčkávali jsme až nás někdo svým vystupováním, jednáním a přístupem opravdu jak se říká "osloví" a přesvědčí o tom, že mu dáme důvěru a svěříme mu naši nemovitost k prodeji.

Náhoda tomu chtěla, že to byl již zmíněný pan Ondřej Procházka. Ten naše očekávání nejen naplnil, ale nakonec dokonce i předčil.

Ještě jednou mu tedy tímto děkujeme a zároveň i celému týmu ČMR za součinnost a celkový servis.

Manželé Pernicovi

linka 
2.10.2016
 
Dobrý den,
 
chci vám poděkovat za rychlou a dobrou spolupráci při pronájmu bytu.
Musím ocenit profesionalitu vašeho realitního konzultanta pana Sergiu
Tomsy, který byl ke mně pronajímateli, a myslím i nájemcům vstřícný a
ochotný.

Ještě jednou děkuji
Valter Kantor.
 
 
linka 
Jurij Kuznets
20. 9. 2016
 
Dobrý den,
 
asi dva měsíce jsme sháněly byt k pronájmu, a setkaly jsme se za tu dobu s různými fígly a ne profesionálním přístupem většiny realitních makléřů. Potom na doporučení mého kamaráda jsem zavolal panu Tomšovi, a hned vše bylo na jiné úrovni!! Popsaly jsme mu, jaký byt sháníme, a za dvě hodiny pán Tomša, mi zavolal, že takový byt má. Na prohlídce nám vše hezky vysvětlil a ukázal. Za dva dny jsme podepsaly smlouvu. Bylo to nejpříjemnější a hodně rychle jednaní! Dokonce za nás i vyřídil právní záležitostí!!
 
Pana Tomšu mužů jenom doporučit, profesionální přistup a férové jednaní!!!
 
linka
 
Dobrý den,
 
pane Tomso, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši práci při pronajímání mého bytu 3+kk v Praze 5.
 
Ocenil jsem Vaše profesionální jednání se zájemci, dochvilnost, slušnost, serioznost a práci o víkendech. Přeji Vám do další práce hodně úspěchů a i příště vyhledám Vaše služby.
 
S pozdravem
 
František Hrnčíř 
 
linka 
 Vážená ČESKOMORAVSKÁ REALITNÍ,

dovolte mi poděkovat Vaší realitní konzultantce Leoně Rudzinské za perfektní služby při pronájmu mého bytu ve Vršovicích.

Ráda se na Vás v budoucnu opět obrátím.

Zdravím
Jana Valchářová

linka
Doležalová Pavlína 28.7.2016

Ahoj Petře, chtěla jsem ti poděkovat za skvělou spolupráci při prodeji domu.
Samozřejmě velké díky patří nejen Danovi, ale i paní Hejcmanové.

Vše bylo perfektní i tu příjezdovou cestu jste zvládli skvěle.
Poděkování je samozřejmě i za mamču.

Tak že ještě jednou moc díky a měj se.
Pavlína Doležalová

linka 
Jan Vrba
 
Vážená paní Hejcmanová,

v příloze Vám posílám kopii dokladu o výmazu zástavního práva Gorolovi – Koněvova. Současně si Vás dovoluji požádat o kopii daňového přiznání Gorolových s podacím razítkem týkající se daně z nabytých věcí nemovitých bytu Koněvova.

Moc děkuji za skvělou spolupráci a srdečně Vás zdravím!

linka 
Kocman Lukáš 
 
Dobrý den,

omlouvám se za prodlevu v komunikaci, ve čtvrtek ráno jsem odlétal na dovolenou.

Vše bylo perfektní, s panem Mgr. Králem jsem se kontaktoval telefonicky.
Moc Vám děkuji za rychle a výborně odvedenou práci. Pan Stiefenhofer děkuje též.
Fakturu, prosím, vystavte na jeho jméno a údaje.

S pozdravem a přáním hezkého dne
 
linka 
Dana Trávníčková 26.5.2016 11:02 
 
Vážená paní Hejcmanová,
děkuji Vám za Vaši nadstardardní spolupráci, nad rozsah aktivit
spojených s bytem, který jsem přes vaši realitní kancelář kupovala.
Objevila jste se v mém životě v čase nouze jako anděl-zachránce. Zní to
možná nadneseně, ale tak to je.
Pokud byste se chtěla sem podívat, udělalo by mi to radost. Každopádně –
pokud vše půjde dobře, přinesu Vám koncem roku svoji pátou knihu, která
se mi tady tak dobře píše.
Ještě jednou Vám za vše děkuji.
 
linka
 
Petra Hornová 2.11.2015 20:52
Vážená paní Hejcmanová,
v příloze zasílám slíbené a potvrzuji, že domluvená finanční částka mi přišla na účet.
S Vašimi službami jsme byly velmi spokojeny. Pozdravujte kolegu makléře pana Tomšu a děkujeme... :-)
 
linka 
On Wednesday, August 26, 2015 11:48 AM, Ondřej Skalička wrote:
 
Dobrý den pane Kupšino,

ještě jednou bych rád poděkoval za včerejší prohlídku, byl jsem skutečně velmi příjemně překvapen. Vaše přítomnost, dotazy a podpora mi přišly velmi přínosné! :)

S pozdravem
Ondřej Skalička
  linka
 
Dobrý den,
 
rád bych Vám poděkoval za velké množství věcí které jste za mě řešil (přepis na PRE, problém s družstvem) a i za celkový příjemný přístup při prodeji. Chtěl bych popřát mnoho úspěchů do budoucna a méně takovýchto drobných problémů.
S pozdravem
Tomáš Vykydal
 
 
linka
 
Dobrý den pane Perseine,
 
píši ale hlavně proto, že bych Vám chtěl ještě jednou moc poděkovat za Vaše služby a za to, jak jste mi byl nápomocný při ne příliš snadném vyjednávání. Kdyby někdo v mém okolí potřeboval služby realitního makléře, tak Vás budu určitě doporučov at.
 
Přeji hezký den 
Tomáš Choutka
 
linka 
Bartos Stanislav/Zdeňka
Pochvalné hodnocení služeb ČMR

Vážený pane Vosmíku,
v posledních dnech jsme už po druhé využili služeb vašeho realitního makléře p. Ondřeje Procházky. Opět nám usnadnil provedení pronájmu vytypováním optimálního nájemce a vysoce profesionálním postupem. Jde o makléře s velkými organisačními a psychologickými schopnostmi i seriozním jednáním.
S pozdravem

manželé Bartošovi 
 
linka
 
 >>> René Kuchár 9.4.2015  >>>
Dobrý den,
Moc děkuji za perfektní servis po celou dobu řešení smluvních věcí. Bylo to z Vaší strany vždy rychlé a profesionální, po celou dobu jsem věděl, že jsem v dobrých rukou. Byla to fuška, nečekal jsem to, ale Vy jste to zvládli fakt skvěle, díky.
Ať se Vám dobře daří, přeji méně složitých obchodů a více případů „za odměnu“
Věřím, že se ještě v budoucnu potkáme, René Kuchár
 
 
linka 
>>> "Anna Tkacova" <> 8.4.2014 8:32 >>>
Pane Vosmíku,

prostřednictvím vaší RK se nám podařilo k naší spokojenosti prodat byt 2+KK ve Strašnicíích. Se službami vaši RK jsme byli velmi spokojeni, a to zejména s realitním makléřem panem Janem Tomáškem. Věřte, že v průběhu prodeje bytu jsme jednali s mnoha RK, ale každá z nich po počátečním zájmu provedla pouze to, že byt inzerovala prostřednictvím různých realitních portálů včetně svého a tím veškerý zájem z jejich strany končil. Situace se změnila, když si prodej našeho bytu vzal na starost pan Tomášek a do věci se vložil velmi aktivně. Po půl roce, kdy se ze strany jiných RK nic nedělo a nechodili žádní zájemci na prohlídku, s panem Tomáškem se začaly dít věci: nebyl týden, aby se neuskutečnilo několik návštěv, a to ve velmi srdečné atmosféře, k níž přispíval neformální, pohodový, ale hlavně lidský a zároveň profesionální přístup pana Tomáška. Dokázal k návštěvě přesvědčit i zákazníky, kteří původně měli jinou představu o koupi nového bytu, ale nakonec se přišli podívat i do našeho bytu. Pan Tomášek dokázal získat několik potenciálních vážných zájemců, až se nakonec všechno podařilo dotáhnout do úspěšného konce. Byt nakonec koupila paní, která se také původně nechtěla přijít podívat, ale pan Tomášek ji dokázal přesvědčit. Je také jeho zásluhou, že byt jsme prodali za cenu, s kterou jsme spokojeni, i když původně jsme se samozřejmě měli větší oči. Musím upřímně říct, že po počátečním jednáním s jinými RK vidím velký rozdíl v jejich jednání a jednání jejich realitních makléřů, z nichž mnozí byli arogantní, někteří si klidně začali fotit byt bez mého souhlasu apod. To jednání pana Tomáška bylo úplně jiné a troufám si tvrdit, že bez jeho aktivního přístupu k prodeji bychom byt ještě dnes měli v nabídce k prodeji. Po celou dobu, kdy náš byt prodával, jsem v něj měla důvěru a věřila jsem, že s ním byt opravdu prodáme, což se i stalo. Jsem ráda, že jsme prostřednictvím vaší RK měli takové štěstí na realitního makléře. Také se mi líbí, že na panu Tomáškovi je vidět, že ho tahle práce baví, řekla bych, že ji dělá přímo s nadšením, člověk má hned lepší pocit, když jedná s někým takovým.

Tímto Vám chci poděkovat za služby vaší Rk provedené prostřednictvím pana Tomáška. 

S pozdravem A. Tkáčová 

linka 

 >>> Martin Smetana, 31.7.2013 10:19 >>>

Vážená paní Hejcmanová!

Děkuji za informaci i naprosto profesionální spolupráci. Přeji krásný den!

Mgr. Martin Smetana, advokát

Janstová, Smetana & Nevečeřal, Advokátní kancelář

 linka

>>>10/6/2013 at Facebook Českomoravská realitní a.s.>>>

Dobrý večer,
dnes jsme obdrželi na účet veškeré platby. Děkujeme za všechno a přejeme jen to nejlepší. Vaši kancelář budeme jen doporučovat. ŠTAFLOVI. 

linka 

>>> Blanka Boudová > 22.5.2013 9:39 >>
Dobrý den paní Hejcmanová,
Příjemný den a díky za spolupráci s Vámi, byla rychlá a naprosto bezchybná 
Blanka Boudová 

linka 

>>>Mr.Tusek 14/5/2013 at Facebook Českomoravská realitní a.s.>>>

This is just to thank Mr. Petr Vosmik and his company, CMR, for high quality, and outstanding services in the process of selling our property. They have performed with excellence, achieving first class professional service in every area of the sale transaction. Clearly second best has no place in their company philosophy, and practice. Thank you again for all your hard work and extensive knowledge and expertise in the Central European real estate market. 

linka>>> "Pavel Halaj" <>9/4/2013 10:01 dop. >>>

Dobrý den,
jsem moc rád, že jsem se obrátil s prodejem nemovitosti na Vaši realitní 
kancelář. Vše proběhlo bez chybičky a dalo by se říci, že i nadstandartně.
Mohu dalším klientům jen doporučit.
Vám pane Tomášku děkuji za velmi ochotný a přátelský přístup. Přeji hodně
zdaru v další práci.   S pozdravem Pavel Halaj 

linka>>> Vlastimil Vlášek<> 12.3.2013 23:02 >>>

Dobrý den, 

Chtěli bychom tímto vyjádřit poděkování za právní služby při koupi bytu. Spolupracovali jsme ponejvíce s paní Monikou Hejcmanovou a k její činnosti máme slova největšího uznání. Fungovala velmi rychle a pružně, navíc některé smlouvy vypracovala nad rámec svých povinností. Vzhledem ke komplikovanému několikrát měněnému postupu ze strany prodávajících a laxnímu přístupu makléře jiné realitní kanceláře to velmi přispělo ke zdárnému konci a teď už máme všechny dokumenty na katastru. Velmi nápomocný nám byl při zprostředkování obchodu také pan Robert Persein. ČMR můžeme potenciálním klientům jen doporučit.   S  úctou Lucie Císařová a Vlastimil Vlášek linka >>> Vaclav Kopal <> 2/25/2013 7:32 odp. >>>

Dobry den pane Prochazko,

smlouva je podepsana, s panem Vosmikem jsme pripravili smlouvu vc predavaciho protokolu.

Dekuji Vam za spolupraci a za Vas profesionalni pristup. Preji hezky vecer a jsem s pozdravem, Kopal

linka>>> Žofie Kabelková<> 21.12.2012 12:13 >>>

 Vzácná paní Hejcmanová,

moc a moc děkuju za veškerou Vaši práci a energii, kterou Vás tohle všechno stálo! Byla jste vždy ochotná i vstřícná a cítila jsem se s Vaší pomocí zkrátka mnohem jistější v kramflecích. Jsem Vám moc vděčná! Přeju Vám aspoň pár klidnějších dnů kolem Vánoc a spoustu důvodů k radosti.

Mějte se dobře! Žofie Kabelková

 linka>>> Kensaku Ito, Kyocera, 18.12.2012 13:53 >>>

Dear Mr. Vosmik,

Thank you for your big support. I really appreciate that the lease contract was finally concluded. Best regards, Kensaku Ito

linka>>> MUDr.Langová Martina, 23.10.2012 11:50 >>> 

Dobrý den,

Ještě jednou Vám i Ing. Tomáškovi chceme s maminkou poděkovat za spolupráci při prodeji bytu, která přispěla k spokojenosti naší i nové paní majitelky. S pozdravem Langová M.

linka>>> Blanka Boudová<> 2.10.2012 16:05 >>>

Dobrý den paní Hejcmanová,

děkujeme za úžasnou spolupráci s vámi a též p. Perseinem. Bylo to ukázkové. Ale ještě se nás nezbavíte :-) Přes p. Perseina budeme v dohledné době prodávat garáž na Bohdalci . Zatím díky a nashledanou Boudová 

linka 

>>> Alena Fojtíková>13.9.2012 14:25 >>>

Dobrý den, 

prostřednictvím vaší realitní kanceláře jsem koupila byt na pronájem a ihned ho i pronajala. Spolupracovala jsem s paní Ivou LINHOVOU a úroveň jejích služeb byla skvělá - veškeré transakce proběhly bez jakýkoliv problémů, rychle a seriózně. Co paní Linhová slíbila vždy na 100% dodržela, s takovýmto přístupem se člověk nesetkává často. Mohu a budu s čistým svědomím doporučovat dále. Přeji vaší realitní kanceláři všechny pracovníky jako je paní Linhová a ještě jednou díky za bezchybný servis.

A. Fojtíková 

linka 

>>> Miroslav.Kuric> 15.7.2012 12:19 >>>

Dobry den

rad bych vam podekoval za uzasnou spolupraci pri hledani a realizace koupe nemovitosti, stihli jsme to presne nacas, v patek ve 3 hodiny rano se nam narodil mlady pan Radovan. Vsichni jsme v poradku a tesime se az se cela akce dotahne do konce a budeme se moci nastehovat.

Miroslav Kuric

 linka 

 >>>PEČENKOVÁ Monika>>>15/5/12 3:50 odp.

Dobrý den,

Ještě jednou moc děkuji za vše a moc chválím profesionální a zároveň příjemný přístup všech lidí z ČMR J

M. Pečenková 

linka

>>> Marketa.Sedlackova.Davidova>>> 10/18/11 1:15 odp.

Dobry den,
Rada bych touto formou vyjadrila svou a manzelovu spokojenost s praci pana Beranka.
Musim rict ze nam vzdy vychazel maximalne vstric a to za kazdych podminek a to i mimo pracovni dobu. Nejvice nam pomohl hlavne v zaveru pri reseni kupnich smluv a dopomohl k finalnimu podpisu smlouvy, kdy to uz vypadalo ze se to bude muset o par dni odlozit cimz me i kupujicim udelal velkou radost a nam zachranil nemale financni ztraty.
Moc dekuji ja i manzel a pokud bychom do budoucna opet potrebovali pomoct s koupi ci prodejem, urcite se znovu na Vasi realitni kancelar obratime.

Dekuji moc
M.Sedlackova Davidova linka

>>> Gabriela Bošková >> 10/13/11 3:46 odp.
 
Dobrý den,
dovolte mi vyjádřit maximální spokojenost s úrovní služeb, které nám jménem Vaší společnosti poskytoval pan Bc. Beránek při prodeji našeho domu.

S přáním hezkého dne
Gabriela Bošková
 
linka
>>Veronika Lorincová>>13.10.2011 9:51
Dobrý den,
Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování vaší realitní kanceláři, ale hlavně můj velký dík patří panu Ing. Janu Tomáškovi a Monice Hejcmanové z právního oddělení.
Nežli jsem začala spolupracovat s vaší realitní kanceláří, měla jsem velmi špatnou zkušenost s jinou realitní kanceláří. Tato špatná zkušenost, způsobila, že jsem ztratila důvěru ve smysl existence realitních kanceláří. Profesionalita, velmi slušné a vlídné chování pana Ing. Tomáška, však zcela vyvrátili můj názor a pochopila jsem, že není realitní kancelář, jako realitní kancelář.
Pan Ing. Tomášek mi nejen pomohl s prodejem domu, ale velmi mi pomohl s hledáním nového domu a bytu pro mého bratra. Velký dík směřuji k Monice Hejcmanové, která nám po právní stránce velmi pomáhá a dokázala nám, že bez realitní kanceláře bychom to opravdu nezvládli.
Vaše kancelář se stala pro nás ostrovem jistoty, slušnosti a právní ochrany v rozbouřeném moři různých podvodů, nesolidního a nečestného chování. Proto, také, vaší kancelář, kde mohu, doporučuji.

Českomoravské realitní a.s., patří mezi elitu realitních kanceláří.

Ještě jednou děkuji a přeji ať se Vám i vaší kanceláři daří.

S pozdravem Veronika Lorincová
linka
>>J.Baranov>> 22/9/2011, 19:08
Dobry den, pane Kupsina.
Dekuji za odpoved! Vsechny inzeraty, ktere podaval ja osobne, jsem smazal, nebo jejich platnost
vyprsi behem tydne.

Krome Vas zatim zadna realitka pro nas nic neudelala. A proto bych chtel s
Vami pokracovat ve spolupraci.

S pozdravem a pranim hezkeho dne,

J. Baranov
 
linka
>>>Lucie Štíchová >>1/8/2011 16:20 >>>
Dobrý den paní Dolejšová,
Děkuji za info a mnohokrát děkuji za nalezení kupce a bezproblémovou a plynulou spolupráci.
S pozdravem
Lucie
 
linka
 
>>> Jaromir Volek 03/02/11 2:20 dop. >>>
 
Vážený pane Tomášku,
dekuji mnohokrat za vybornou spolupraci, se sluzbami CMR jsem velmi
spokojen. Jiste se na Vas v budoucnosti, budu-li potrenovat, obratim.

S pozdravem
J Volek
 
linka
>>> Zdeňka Hejková 8.2.2011 10:08 >>>
 
Dobrý den pane Vaniši,
tímto e-mailem jsem Vám chtěla poděkovat za Vaši odvedenou práci. Byla jsem velice spokojena s firmou Českomoravská realitní a.s., ale především s Vaší osobou. Děkuji za Vaší ochotu, laskavost a vstřícné jednání, které se dnes již bežně nevidí.Pravidelně jsem byla informována o své nemovitosti a krocích, které by měly následovat

Byla bych ráda, kdyby tento dopis byl také adresován Vaší firmě, která nabízí velké spektrum služeb a své závazky plní.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.


S pozdravem

                      Zdeňka Hejková
 
linka
17.1.2011, dopisem
 
Vážený pane Špendlíčku !
Rád bych Vám poděkoval za vysoce profesionální přístup při zprostředkování prodeje bytu ve Žďáru nad Sázavou. Musím říci, že si velice vážím lidí schopných, kteří jsou odborníky ve svém oboru. K takovým lidem patříte i Vy. Svým korektním jednáním a sympatickým vystupováním jste velkou měrou přispěl ke zdárnému završení celého prodeje.

Českomoravskou realitní budu doporučovat jako skutečnou jedničku  na trhu realitních společností. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho zdaru ve Vaší další činnosti.

S pozdravem Milan Pech
 
linka
 
Mila pani Hejcmanova,
dekuji Vam za informaci a hlavne za odvedenou bezvadnou praci.
Budu - li neco kupovat, rozhodne s Vami budu chtit konzultovat.
Preji Vam krasne Vanoce a pevne zdravi a mnoho sil do noveho roku.
Zbysek Nechanicky
 
linka
>>>Jitka Formánková 16.9.2010 9:14
 
Vážený pane Perseine,
ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za prohlídku domu v Hostivicích
i za veškeré zaslané informace. Včera došlo k jednání společníků naší firmy, kteří se po představení a prohlídce vybraných realit rozhodli pro jinou možnost.

Váš přístup byl profesionální a pokud bude příležitost, rádi se na Vás
znovu s důvěrou obrátíme.

Děkujeme a s přáním pěkného dne,

Jitka Formánková
 
linka
10.8.2010, dopisem
 
S panem Miroslavem Špendlíčkem z Českomoravské realitní a.s. jsem byla velice spokojená. Je vstřícný a ochotný se vším poradit a podat pomocnou ruku.
Jsem přesvědčená o tom, že je pro práci makléře ten pravý.

S pozdravem Voráčková, Nová Ves u Světlé
 
linka
>>> JanePavlasova@******.cz  30.6. 2010, 12:49

Vážený pane Špendlíčku,
ráda bych Vám a Českomoravské realitní poděkovala za zprostředkování koupě nemovitosti. Vše bylo právně zajištěno,  smlouvy včas a v pořádku připraveny. Komunikace s Vámi byla bez problémů a velice milá, stejně tak ochota vyhovět našim požadavkům.
  Děkuji a srdečně zdravím Jana Pavlasová. 
 
linka
>>>   08/13/09 9:44 odp. >>>

Vážená paní Hejcmanová,
dnes jsme v bance zjistili, že i poslední  překážka/ kromě daně FÚ/  při prodeji chaty úspěšně padla. Byla to především Vaše zásluha a Vašich kolegů z CMR a  tak přijměte náš dík za to, že jste nás s velkou profesionalitou  provedli všemi úskalími při jednání se všemi stranami a ůřady.

                      ještě jednou děkujeme,  s pozdravem

                                                                                                   Alena a Pavel   Kolmanovi.

linka
>>>Eva Hájková   14.9.2008 13:47
Věc:   Poděkování  za  vynikající   služby  Českomoravské realitní kanceláře 

                  Dovolte, abychom vyjádřili  alespoň tímto mailem  poděkování za opravdu profesionální služby Vaší  realitní kanceláře.  Musíme poděkovat milému přístupu Vašich příjemných asistentek . Chceme poděkovat i Vaší kolegyni z právního oddělení  za bezchybnou přípravu a milý přístup při vlastním vyřizování  paní Monice  Hejcmanové. Prodej naší nemovitosti nebyl rozhodně nic jednoduchého.  Za prvé nemovitost měla plno výrazných negativ, které jsme si postupně více a více uvědomovali . Za druhé jsme coby začátečníci – prodávající zvolili  velmi obludnou metodu pro realitní agenty a nepodepsali jsme žádnou exkluzivní smlouvu a naši nemovitost prodávalo cca 8 realitních kanceláří najednou.  Makléř Českomoravské realitní a.s. provedl  trpělivě a velmi  dobře  nejvíce prohlídek z celého počtu všech realitních agentů.   I když jsem mu díky své špatné organizaci času na poslední chvíli odmítli  prohlídku naší nemovitosti  byl nadále velmi příjemný. Jsme přesvědčeni , že Váš makléř díky svému kreativnímu přístupu dovedl prodej naši nemovitosti do úspěšného konce.  Pokud máte mezi realitními agenty více takových, počítáme, že se nemusíte bát o doporučení a přiliv obchodních případů                                    

  Přejeme Vám úspěšný zbytek roku a mnoho obchodních úspěchů. Josef a Eva Hájkovi

linka

>>> Roman Vykysalý <<< 22.8.2008 13:41

Dobrý den pane Vosmíku,

Dovoluji se na Vás obrátit s následující zprávou. V uplynulých dnech jsem prostřednictvím Vaši společnosti prodával byt. Nebylo to poprvé , ale zhruba 3 roky nazpět jsme již jeden byt u Vás s manželkou prodali.

Na obou prodejích jsme spolupracovali s paní Monikou Hejcmanovou. Při prodeji prvního bytu jsme měli obrovské problémy s katastrem, vklady a vše právě paní Hejcmanová s bravurou vyřešila.Byl jsem nadmíru spokojen s vysoce profesionálním přístupem, nadstandardní podporou a ochotou být vždy nápomocna.

Paní Hejcmanová byla v pohotovosti po dobu několika dnů a do podpory a přípravy dala opravdu všechny své znalosti a vědomosti s plnou snahou vyřešit  komplikace způsobené i na mé straně, ke spokojenosti všech zúčastněných.

Na takové kolegy v týmu můžete být opravdu pyšní. Věřím, že  pro ní najdete vhodnou formu poděkování a odměny.

Děkuji a jsem s pozdravem, Roman Vykysalý

linka
>>>Luboš Kušnír>>> 28.7.2008 12:54
 
Vážený pane Vosmíku,
mám potěšení Vám sdělit, že jsme byli velmi spokojeni s ochotným a vstřícným přístupem a profesionálními službami, které nám poskytly paní Benešová, paní Hejcmanová a paní Sýkorová při koupi bytu od ARWENu v Černošicích v loňském roce. Děkujeme Vám.

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů, Dagmar a Luboš Kušnírovi
 
linka
>>> "Kozlikova, Jana" 22.4.2008 22:19 >>>
 
Vážená paní Benešová,
Tak jsme hladce převzali byt:-). Tímto bych Vám chtěla poděkovat za perfektní servis, který jste téměř každý den po dva měsíce dokazovala. (Jsem opravdu Vašim profesionálním přístupem mile překvapena - s takovou pracovitostí a houževnatostí se setkávám jen zřídka.) Současně děkuji všem Vašim kolegům, kteří se na administrativě, telefonování a nezbytných profesionálních úsměvech podíleli.
 
Hezké jaro a mnoho  člověčí spokojenosti,
Jana KOZLÍKOVÁ
 
linka
>>>>> 13.11.2007 16:11
 
Vážený pane generální řediteli,
dovoluji jsi Vám touto cestou poděkovat za poskytnuté služby Vaši realitní kanceláře týkajících se komplexního servisu ve věci koupi bytu a zajištění potřebného hypotečního úvěru.
Velmi oceňujeme operativní přístup Vašich zaměstnanců při řešení dílčích kroků  naši "zakázky". Ochota poskytnout maximum informací  a vytvoření velmi příjemné atmosféry počas  jednotlivých jednání, nás naplnila přesvědčením, že na pracovištích Vaši společnosti zaměstnáváte  opravdivé profesionály.

S pozdravem, Ing. Miroslav Beržinský 
 
linka
>>>Kušnírová Ludmila (KP Praha) 20.8.2007 11:04
 
VÁŽENÝ PANE VOSMÍK,
RÁDA BYCH VÁM TOUTO CESTOU PODĚKOVALA, ZA VAŠE VZORNÉ MAKLÉŘE.
    BYLA JSEM NA PROHLÍDCE BYTU, O KTERÝ BYCH MĚLA ZÁJEM. VÁŠ MAKLÉŘ MĚ VELMI PŘEKVAPIL. NEJEN VZORNÝM VYSTUPOVÁNÍM, ALE NAPROSTO VYČERPÁVAJÍCÍM VYSVĚTLOVÁNÍM A PROVÁDĚNÍM BYTU. HNED JSEM JE POŽÁDALA, ZDA BYCH MOHLA I JÁ ZADAT NA PRODEJ SVŮJ BYT.
NA MÍSTĚ JSME SE DOMLUVILI. KDYŽ PŘIŠLI SEPSAT SMLOUVU, OPĚT JSEM NEVĚŘILA VLASTNÍM UŠÍM. VAŠ MAKLÉŘ TÉMĚŘ 2 HODINY VYSVĚTLOVAL, JAK VŠE CHODÍ.
    MÁM JIŽ NĚKOLIK ZKUŠENOSTÍ S RL, TOTO JSEM OPRAVDU JEŠTĚ NEZAŽILA.
    MOC VÁM DĚKUJI ZA TYTO VZORNÉ MAKLÉŘE A MOHU VÁM S KLIDNÝM SVĚDOMÍM ŘÍCI, ŽE NA NĚ MŮŽETE BÝT PRÁVEM PYŠNÝ.
PŘEJI VÁM MNOHO PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ A SAMÉ TAKOVÉ MAKLÉŘE, NA KTERÉ JSEM NATREFILA JÁ.

S POZDRAVEM,  KUŠNÍROVÁ
 
linka
>>>Katerina Hanzalova<<< 29.5.2007 11:55
Vážení,
velice ráda bych touto cestou poděkovala paní ing.Ivaně Benešové z Vašeho týmu za perfektní spolupráci při koupi rodinného domu. Začínalo to jako pohádka či pozitivní reklama|po měsících shánění toho „pravého bydlení“ jsem objevila inzerát Vaší RK s nabídkou na prodej RD ve Vestci u Prahy. Obsah inzerátu neměl chybu, lokalita i dispozice domu dle představ. Pružné sjednání schůzky a prohlídka domu samotná s Vaším makléřem také bez chybičky. Balzám na duši oproti takzvaným makléřům z jiných RK, kde jsme pomalu nabyli pocitu, že máme více informací než oni. Ihned jsme podepsali rezervační smlouvu. Nikdo netušil, co bude následovat.
Majitelé, od kterých jsem dům hodlala koupit, nepatřili bohužel mezi obvyklou klientelu. Chápu, že při obchodních transakcích vyvstane ledajaký problém, nicméně „mé prodávající“ si zapamatovali zřejmě všichni, se kterými jsme během té doby přišli do kontaktu, ať už u Vás, na KN či v bance. Prodávali dům i se sousedy a jejich polovinou domu, pozemky dvojdomku se sousedy byly nerozdělené, na katastru byly zapsány jako SJM, ačkoliv vlastníci vystupovali jako vlastníci ideální poloviny a byli již několik let rozvedeni. Za to vše jsme prý mohli my ostatní – já, RK, právníci atd. Kde nebyl problém, tam se vytvořil a vše završili (bez oznámení komukoliv) nabízením nemovitosti u konkurencí, i přes podepsanou exkluzivitu.

Dnes již vím, že nebýt mé urputnosti a především 100% podpory pí.Benešové, dům by asi za daných podmínek neprodali a my nebyli dnes jeho spokojení majitelé. Podporu pí.Benešové a zázemí při řešení hypotéky jsem cítila již po první návštěvě Vaší RK. Z noční můry – získání hypotéky – jsem najednou měla dobrý pocit a po krátké době bylo jasné, že jsem u pí.Benešové v dobrých rukách odborníka s vysokou orientací ve svém oboru. Prokázala daleko víc než vysokou profesionalitu v dané situaci. A situace se ukázala opravdu více než nelehká. Její profesionální vystupování a zároveň dnes tolik chybějící lidský přístup byl milým pohlazením při každém jednání a velkou pomocí ve chvílích, kdy jsem už opravdu nemohla a přemýšlela, zda mi ta nemovitost za to opravdu stojí. Po půl roce protahování ze strany prodávajících jsme dosáhli vysněného výsledku včetně hypotéky, a dnes vím, že rozhodnutí dotáhnout věci do konce bylo správné.

Domnívám se, že Vaše společnost může být právem hrdá na takovéto příkladné chování svých zaměstanců, na nichž je zřetelně vidět, že svou práci vykonávají nejenom zodpovědně a bezchybně, ale zároveň do ní vkládají i kus svého srdce. Velmi si vážím vstřícnosti, kterou nám projevila nejenom při obstarání hypotéky. Věci ohlídala až do konce, neskončilo to pro ni pouze uvolněním hypotéky.

S tím nejlepším svědomím doporučím ráda všem pí. Benešovou jako skutečnou hypoteční specialistku a Váš tým jako ten, který se nevzdává a dotahuje věci do konce.

Děkuji moc.
S pozdravem

Kateřina Hanzalová
 
linka
>>>Robert Zboril [mailto:robert.zboril@*****.cz] <<<< 23.4.2007 17:07
 
Vážený pane řediteli,
píši Vám proto, že jsem se rozhodl nenechat tuto naši záležitost bez povšimnutí,
aby nezůstala mezi jednou z mnoha obyčejných, neboť obyčejná rozhodně není...
 
Někdy od ledna řešíme s Vaší realitkou prodej bytu 3+kk a následnou koupi domečku
v Koleči, k naší radosti je byt dobře prodán a smlouvu na náš domek jsme podepsali
minulý týden...
 
A tak především chceme pochválit Vás pane řediteli, protože díky Vašim makléřům došlo k dokonalému naplnění Vašich slov z letáčku, ani nevíte jak moc jsme spokojeni, neboť vaši lidé s námi vždy jednali moc příjemně a všechny problémy ochotně a opravdu vstřícně řešili tak dlouho, dokud nebyly všechny strany spokojené, a přestože to nebyla žadná legrace a trvalo všechno dosti dlouho nedali znát ani trochu únavu nebo jakékoli pohoršení nad našimi požadavky...
Máme neskrývaný pocit, že jsme jednali se skvělými lidmi, kteří by se klidně mohli stát našimi dobrými přateli, opravdu jsme se u vás cítili jako doma díky jim, přesto že neznám všechny makléře, myslím, že musíte být bezva tým...
Proto jak říkám chci poděkovat hlavně Vám pane řediteli, protože jestli pod Vaším
vedením pracují tak skvělí lidé, tak jste zcela jistě dobrý člověk a hlavně perfektní šéf...
 
Jsme opravdu moc rádi, že jsme všechny ty starosti přenechali vám a ne jiné realitce.
Niní nejen že už nikdy neřeknu že jsou realitní služby drahé, ale budeme Vás všude
doporučovat, na to se můžete spolehnout. A já Vás budu dobře hodnotit na každém
webu který se touto záležitostí zabývá. Prostě zanechali jste v nás skvělý pocit...
 
Vážíme schopných lidí, proto si myslíme že zasloužíte opravdu příkladnou pochvalu, děkujeme Vám a vaší CMR,že jste nám zpříjemnili tři měsíce starostí a přejeme Vám hodně štěstí a zdaru ve všemco budete podnikat, kdykoli se na Vás rádi obrátíme a i všichni ostatní co znám...
 
S přátelským pozdravem Robert a Monika Zbořilovi
 
linka

>>>Milos Vanerka<<< 5.4.2007 21:22

Dobrý den,

před cca 3mi měsíci jsme začali shánět dům, ke koupi a v z mnoha realitních kanceláří, které jsme oslovili jsme se obrátili i na Českomoravskou realitní. Nutno říci, že jsme byli zklamáni jednáním některých kanceláří vůči potenciálním klientům. ČMR však patří mezi kanceláře, které jsou pro nás špičkou ve svém oboru.

Přestože jsme zatím nenašli ve vaší nabídce nemovitost, se kterou bychom mohli do budoucna počítat, cítíme potřebuvyjádřit poděkování a uznání za práci realitních makléřů, se kterými jsme měli čest jednat. Ochota a profesionální vystupování každého z nich v nás vzbudila důvěru, že Českomoravská realitní není jen tak nějakou narychlo ušitou, ziskuchtivou kanceláří.

Děkujeme a doporučíme vás našim přátelům.

S pozdravem a úctou, Miloš Vaněrka a Pavla Stoklasová

linka

>>>HOMOLKOVÁ Pavla Ing.<<<   25.10.2006 8:35

Vážený pane řediteli,

Dovolte mi, abych vyjádřila svoje poděkování, úctu  a zároveň tímto písemným způsobem krátce zhodnotila spolupráci s Vaší kolegyní - Kateřinou Sýkorovou. Ačkoliv  společný obchod zatím nebyl realizován, sl. Sýkorová je naprostý špičkový profesionál, která mě svým přístupem, vystupováním a zejména naprostou spolehlivostí přesvědčila o kvalitě jejích (a potažmo Vašich služeb). Na základě této zkušenosti jsem ji již oslovila s budoucím prodejem mého domu a jsem si jistá, že nezůstane pouze u jedné zakázky. Vaše realitní kancelář ve mně získala stáleho klienta.

Jsem si jistá, že vy o jejích kvalitách a profesionalitě jste informován, berte toto prosím jako potvrzení Vám již známého faktu.

Vzhledem ke skutečnosti, že slečna Sýkorová reprezentuje ve vztahu ke klientům Vás a Vaši realitní kancelář, podílí se tak nemalou měrou na zvyšování dobrého jména a prestiže Vaší společnosti. Můžete se spolehnout, že Vás a Vaši kancelář budu v budoucnu doporučovat nejen svým známým a kolegům, ale i obchodním partnerům - mohu se spolehnout na odbornost a špičkové, kvalitní lidi, které zaměstnáváte.

Děkuji tedy ještě jednou a přeji Vám přijemný den,

Pavla Homolková

 
linka
<>> 28.2.2006 21:58
Vážený pane řediteli.

Právě jsem ukončil díky Vaší realitní kanceláři koupi RD. Chtěl bych  
Vám tímto poděkovat za profesionálně odvedenou práci všech, těch co  
byli vidět, i těch v týmu v zázemí. Jmenovitě   pak panu Mgr. Králi a  
ing. Benešové. V neposlední řadě pak vždy ochotným a příjemným  
recepčním.

Přeji do další činnosti mnoho osobních i pracovních úspěchů, trvale   
moudrého ducha při výběru spolupracovníků a celkové Boží požehnání  
pro Vaši společnost.

V úctě a s pozdravem Martin Voráč