TRADICE – KVALITA – JISTOTA


Rušení exekucí

 ruseni

Velkým strašákem většiny lidí v případě nesplácení finančních půjček je hrozící exekuce nebo nucená dražba nemovitostí. Jedná se o situaci, která se může stát každému z nás, a kterou je nutno řešit co nejdříve.

  •  Hrát si na „mrtvého brouka“ není řešením!!!
  • Čas hraje proti Vám a každý den nečinnosti Vás stojí zbytečně mnohdy sta i tisíce koun navíc!!!

jak zacit2

Poté, co zjistíte, že finanční situaci nejste schopni sami zvládnout, je nejdůležitější vybrat si vhodného partnera, který Vám pomůže. Pečlivým výběrem se vyhnete jednání s podvodníky, kteří se chtějí na Vaší tíživé situaci jen přiživit. (Typickým znakem nekalého jednání je vybírání vstupních poplatků nebo různých záloh). Ti, kteří se Vám budou snažit opravdu pomoci, s Vámi nejdříve osobně celou situaci proberou, zjistí si veškeré podklady a nabídnou Vám několik alternativních řešení. (Dalším typickým znakem nekalého jednání je samoúčelné nabídnutí další krátkodobé půjčky za vysoký úrok, která ve své podstatě nic neřeší a pouze nebezpečí exekuce oddálí a ještě více zhorší Vaši, již tak svízelnou finanční situaci).

  •  Vždy je několik řešení;
  •   Pozor na podvodníky, kteří se chtějí na Vaší neutěšené situaci jen obohatit;
 
řešení existuje
 
My Vám nabízíme pomoc, jejímž cílem je, na základě podrobné odborné analýzy, umoření Vašich finančních závazků a záchrana Vaší nemovitosti od  jejího prodeje formou exekuční dražby za zlomek její skutečné hodnoty.
 
S řešením podobných situací máme bohaté zkušenosti a za sebou mnoho spokojených klientů, kteří naším prostřednictvím byli schopni svoji zdánlivě bezvýchodnou finanční situaci zvládnout, a to i díky úzké spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří JUDr.Jana Kalvody. 
 
 vite
přímým jednáním s věřiteli můžete ušetřit až 30 % vymáhané částky?

lze zajistit bankovní úvěry i pro osoby vedené v registru dlužníků?

je možnost vyhlášení osobního bankrotu a tím snížení závazků až o 70 %?

můžeme Vaše dluhy sloučit do jednoho závazku a tento refinancovat prostřednictvím dlouhodobého úvěru?

můžeme Vaší nemovitost oddlužit a prodat za plnou tržní cenu?


Nebuďte další, kdo přijde nucenou dražbou zbytečně o peníze i o nemovitost, a neváhejte nás proto co nejdříve nezávazně kontaktovat. Mějte na paměti, že čas nyní hraje proti Vám.

 

Volejte zdarma pro bezplatnou konzultaci: 800 400 109