Rád bych se podělil o svou skvělou zkušenost s panem Ondřejem Procházkou, který mi pomohl s pronájmem bytu. Kontakt na pana Procházku se ke mně dostal skrze doporučení od známého. Pan Procházka přišel už na první schůzku velmi dobře připravený, dokázal navnímat mou situaci a poskytnout mi nejlepší řešení. Hned na začátku jsme si ujasnili, jakého člověka chceme do bytu najít a přesně takového člověka pan Procházka našel. Komunikace s ním byla velmi rychlá, když jsem ho o něco poprosil, klidně v 16 hodin odpoledne tak mi ještě v ten samý den poskytl výstup. Nejvíce si na něm vážím jeho lidského přístupu, humoru, profesionality a toho, jak detailně zná své řemeslo. Spolupráci s ním mohu jedině doporučit, je na něj opravdu spoleh.

Tomáš Baskalík