Dokumentace

Dokumentace

Základem úspěšného obchodu je jeho kompletní dokumentace a podklady.

Při jednání se zájemcem může nedostatečná dokumentace způsobit značné prodloužení realizace obchodu nebo komplikace při zajištění financování s následkem ztráty kupce, pro kterého se stane nabídka tímto nedůvěryhodná.

V rámci přípravy prodeje nemovitostí zajistíme ve spolupráci s majitelem veškeré podklady, listiny a dokumenty potřebné pro realizaci vlastního prodeje. Zároveň identifikujeme veškeré právní skutečnosti, které je nutno vyřešit před tím, než bude nemovitost uvedena na trh.

Prodej i pronájem nemovitostí představuje nakládání s velkými hodnotami, uloženými v nemovitostech. Nastavení správného průběhu obchodu, vyhodnocení požadavků klienta a jeho očekávání, tvoří důležitou součást úspěšného zahájení realizace obchodu s nemovitostmi.

V rámci bezplatné nezávazné schůzky naši makléři na základě potřeb klienta navrhnou možné alternativy řešení obchodu včetně všech souvisejících aspektů. Mohou využít mnohaleté zkušenosti naší společnosti v oboru při úspěšném řešení nejrůznějších situací, a to jak z obchodního, právního, finančního nebo daňového úhlu pohledu.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email:

zpět