Insolvence, dražby

Insolvence, dražby

Pomáháme při řešení zadlužených nemovitostí, kde hrozí exekuce. Provádíme řízené dražby za nejvyší možnost cenu.

Velkým strašákem většiny lidí v případě nesplácení finančních půjček je hrozící exekuce nebo nucená dražba nemovitostí. Jedná se o situaci, která se může stát každému z nás, a kterou je nutno řešit co nejdříve.

 

Hrát si na „mrtvého brouka“ není řešením!!! Čas hraje proti Vám a každý den nečinnosti Vás stojí zbytečně mnohdy sta i tisíce koun navíc!!!

Poté, co zjistíte, že finanční situaci nejste schopni sami zvládnout, je nejdůležitější vybrat si vhodného partnera, který Vám pomůže. Pečlivým výběrem se vyhnete jednání s podvodníky, kteří se chtějí na Vaší tíživé situaci jen přiživit. (Typickým znakem nekalého jednání je vybírání vstupních poplatků nebo různých záloh). Ti, kteří se Vám budou snažit opravdu pomoci, s Vámi nejdříve osobně celou situaci proberou, zjistí si veškeré podklady a nabídnou Vám několik alternativních řešení. (Dalším typickým znakem nekalého jednání je samoúčelné nabídnutí další krátkodobé půjčky za vysoký úrok, která ve své podstatě nic neřeší a pouze nebezpečí exekuce oddálí a ještě více zhorší Vaši, již tak svízelnou finanční situaci).

Víte, že:

  • přímým jednáním s věřiteli můžete ušetřit až 30 % vymáhané částky?
  • lze zajistit bankovní úvěry i pro osoby vedené v registru dlužníků?
  • je možnost vyhlášení osobního bankrotu a tím snížení závazků až o 70 %?
  • můžeme Vaše dluhy sloučit do jednoho závazku a tento refinancovat prostřednictvím dlouhodobého úvěru?
  • můžeme Vaší nemovitost oddlužit a prodat za plnou tržní cenu? 

Nebuďte další, kdo přijde nucenou dražbou zbytečně o peníze i o nemovitost, a neváhejte nás proto co nejdříve nezávazně kontaktovat. Mějte na paměti, že čas nyní hraje proti Vám.

Volejte zdarma pro bezplatnou konzultaci: 800 400 109

 

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: lname: fname: phone:

zpět